„Zieleń za elektroodpady - prosta akcja, wielkie zasady” w piątek, 24 kwietnia, w godzinach od 13:00 do 16:00 w Centrum Wypoczynku i Rekreacji „KANTORIA” przy ul. Piłsudskiego 28 w Tarnowie.
W najbliższy piątek (12.04) na Kantorii Wydział Ochrony Środowiska rozdawać będzie rośliny doniczkowe i ekogadżety w zamian za minimum 5 zużytych baterii. Akcja rozpocznie się o godzinie 15.
Firma ARGO-FILM wraz z Wydziałem Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa zachęca do udziału w zbiórce baterii w piątek 3 listopada o godz.13.00 na placu Spycimira Leliwity w Tarnowie.
W ramach II Małopolskiego Dnia dla Klimatu ARGO-FILM wraz z Wydziałem Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa, w piątek 21 kwietnia, zaprasza wszystkich tarnowian na plac obok Multimedialnego Centrum Artystycznego przy ul. Wałowej 25.