Profesjonalny recycling odpadów elektrośmieci nie wyrzucaj do śmieci
[12-06-2015] Regulamin konkursu

 

W tegorocznej edycji konkursu obowiązuje regulamin z ubiegłego roku (w załączniku). Pracownicy naszej firmy odebrali już z placówek zużyte baterie, teraz na podstawie KPO (Karta Przekazania Odpadu) prosimy o zamówienie nagród za pośrednictwem  sklepów internetowych edusklep i komputronik zamawiacie Pańswto nagrody rzeczowe dla dziecka lub dzieci, które najbardziej zaangażowały się w zbiórkę zużytych baterii. Pamiętajmy kosztu przesyłki pokrywa ARGO FILM. Istnieje możliwość żeby przenieść kg z tego roku na następny. Jeżeli Państwo mają jakieś pytania dotyczące regulaminu jesteśmy do Państwa dyspozycji. Posiadamy aktualne zestawienie masy zebranych baterii i tym samym kwoty do wykorzystania w zamówieniu ze sklepów internetowych.

 

REGULAMIN KONKURSU  EKOLOGICZNEGO

„ZBIERAMY ZUŻYTE BATERIE”

 

 

 

 1. Organizatorem oraz Sponsorem konkursu jest SPÓŁDZIELNIA PRACY

„ARGO-FILM” Zakład nr 2 w Tarnowie

 1. Konkurs skierowany jest do wszystkich szkół podstawowych, ponadpodstawowych i przedszkoli.
 2. Przedmiotem konkursu jest zbiórka zużytych baterii tj. „paluszków”, akumulatorów Ni-Cd, NiMH, jonowych  przez uczniów uczęszczających do danej placówki edukacyjnej.
 3. Zasady i  tryb prowadzenia konkursu:
 • Placówka zgłaszająca się do konkursu pierwszy raz, powinna potwierdzić swój udział pisemnie lub mailowo do Spółdzielni Pracy „ARGO-FILM (info@argo-film.pl)
 • Konkurs trwa przez cały rok szkolny. Odbiór odpadów niebezpiecznych  w postaci zużytych baterii  przez pracowników naszej firmy odbędzie na zlecenie telefoniczne po zapełnieniu się pojemnika, który jest przedmiotem dzierżawy. Pracownicy posiadają wagę, na której będą ważyć odpady, następnie wypiszą dokument potwierdzający odbiór tzw. KPO Kartę Przekazania Odpadu jeden   z egzemplarzy pozostawią w placówce oświatowej w sekretariacie.
 • Po zakończeniu zbiórki w dn. 10.06 -31.07.2015 dyrektor placówki jest zobowiązany do zamówienie za pośrednictwem sklepu internetowego komputronik.pl lub  edusklep.pl         nagród rzeczowych dla placówki i najlepszego zbieracza.

Strona komputronik.pl jest największym w Polsce zbiorem towarów z branży IT,

z aktualnymi cenami, profesjonalnym opisem i prostym oraz logicznym wyszukiwaniem.

Natomiast misją edusklep.pl  jest tworzenie lepszej możliwości rozwoju dla dzieci

i młodzieży. Oferuje szeroki asortyment produktów wspomagających edukację, pomoce naukowe lub dydaktyczne (książki, audiobooki, filmy lub gry edukacyjne, plansze dydaktyczne, wyposażenie, sprzęt RTV, multimedia edukacyjne)

 

 • Na podstawie tego dokumentu następuje rozliczenie z placówką. Mianowicie:

1 kg odebranych zużytych baterii = 1,00 zł

 

Przykład rozliczenia:

100 kg odebranych w ciągu całego okresu trwania konkursu zużytych baterii daje 100zł. Dyrektor placówki zamawia nagrody na stronie internetowej edusklep.pl w stosunku 50/50 tj.

1. dla placówki - za kwotę 50 zł

2. dla najlepszego zbieracza z danej placówki -  za  kwotę 50zł

Procedura zamówienie przez sklep internetowy komputronik.pl

Za pośrednictwem sklepu internetowego komputronik.pl  zamówienie nagród rzeczowych  następuje prze Internet. Osoba odpowiedzialna (koordynator, dyrekcja) wysyła link lub symbol towaru lub towarów na adres mailowy sklepu:  nagrody@hardbit.pl .

Procedura zamówienie przez sklep internetowy edusklep.pl

Najłatwiejszym sposobem złożenia zamówienia jest skorzystanie ze sklepu internetowego (potwierdzenie zamówienia  na adres e-mail).

Zamówienie tradycyjne przez telefon, faks, pocztę lub e-mail

Można złożyć zamówienie tradycyjną drogą:

 • telefonicznie pod numerem 77 442 77 20 (pon-pt, 8-16)
 • faksem 77 442 77 15
 • pocztą e-mail: bok@edusklep.pl
 • pocztą tradycyjną: edusklep.pl - OPI, ul. 1-go maja 6, 46-073 Chróścina Opolska


Dla ułatwienia przygotowano druk zamówienia, który wystarczy wypełnić i wysłać

W trakcie całego procesu można sprawdzać stan realizacji zamówienia.

 • Po wybraniu  przez Dyrekcję nagród, firma ARGO-FILM dostaje zgłoszenie, od sklepów internetowych edusklep.pl oraz komputronik.pl, którego zgodność weryfikuje na podstawie KPO wystawionych dla danej placówki. Następnie ARGO-FILM płaci za wybrane przedmioty, które po uregulowaniu płatności zostają przesłane bezpośrednio do szkoły przez w/w sklep internetowy.

Koszty transportu są po naszej stronie. Istnieje możliwość  przeniesienia kg z tego roku na następny.

 

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


powrót do listy aktualności